ÖRHÄNGEN, 1 par i 18K rödguld med diamanter, ca 1,60 ct.

223061. ÖRHÄNGEN, 1 par i 18K rödguld med diamanter, ca 1,60 ct.

Örhängen med snurrabussar stämplade 750 och kloinfattade 8-kantslipade brillianter
Diamanter ca 0,8 carat vardera
Vikt 1,56 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 1,56 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 1 750