ERIK HÖGLUND. Konstglas, 3 st, Boda.

223048. ERIK HÖGLUND. Konstglas, 3 st, Boda.

Samtliga föremål signerade i botten samt med etikettsignatur. Höjder mellan 16-20 cm.

Åldersslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Antal besök: 627