SPEGEL MED KONSOLBORD, omkring sekelskiftet 1900.

223045. SPEGEL MED KONSOLBORD, omkring sekelskiftet 1900.

Konsolbord längd 70 bredd 37 höjd 73 cm.
Spegel höjd ca 175 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel höjd ca 175 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Antal besök: 917