TE- OCH KAFFESERVIS, 27 delar, porslin, "Maria" Rosenthal, 1900-talets senare hälft.

22302. TE- OCH KAFFESERVIS, 27 delar, porslin, "Maria" Rosenthal, 1900-talets senare hälft.

6 kaffekoppar med fat samt 2 udda koppar.
11 tekoppar med fat.
10 assietter.

Bruksslitage. Ett tefat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 tekoppar med fat.
10 assietter.

Antal besök: 1 083