BYRÅ OCH PIGTITTARE, 1800-1900-tal.

223009. BYRÅ OCH PIGTITTARE, 1800-1900-tal.

Byrå, 6 lådor. Höjd 106 cm bredd 76 cm djup 36 cm.
Pigtittare, sent 1800-tal, mahogny, höjd 72 cm bredd 58 cm
djup 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

djup 19 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 498