SKÅL samt VAS, glas, Coquille Flygsfors, signerade.

222956. SKÅL samt VAS, glas, Coquille Flygsfors, signerade.

Höjd ca 14 - 27 cm.

Bruksslitage. Dubbelvas med ett mindre nagg på botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14 - 27 cm.

Antal besök: 585