VÄGGLAMPETTER, 1 par, Barockstil, 1940-tal.

222951. VÄGGLAMPETTER, 1 par, Barockstil, 1940-tal.

Höjd 43 cm, bredd 37 cm, elektrifierade, patinerad mässing.

Åldersslitage, ej genomgångena, prismor fattas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 449