OSTRONGAFFLAR i nysilver, 12 st. Gammel fransk. AE & C.

222946. OSTRONGAFFLAR i nysilver, 12 st. Gammel fransk. AE & C.

I nyklassicistisk stil med akantusblad formade en fransk lilja
Längd 15,5 cm
Stämplade ALP och AE & C.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 15,5 cm
Stämplade ALP och AE & C.

Bruksskick.

Antal besök: 1 283