ERIC LUNDGREN. Hamnbild Göteborg, olja på duk, signerad.

222915. ERIC LUNDGREN. Hamnbild Göteborg, olja på duk, signerad.

72 x 100 cm.

Krackelerad, skador.

Eric Lundgren (1907–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

72 x 100 cm.

Krackelerad, skador.

Eric Lundgren (1907–2001)

Antal besök: 891