Signerade.
2 vinglas, numrerad 98823, höjd 24 cm.
Vinglas, numrerad 99036, höjd 26 cm.
Miniatyrvas, vit med svart dekor, otydlig numrering, höjd 8 cm.
Miniatyrvas, numrerad 48749, höjd ca 9,5 cm.
Signerade.