SATSBORD, 3 delar, rokokostil, bordsskivor med kakel.

222884. SATSBORD, 3 delar, rokokostil, bordsskivor med kakel.

Höjd 55 cm, längd 54, bredd 39 cm, minsta bordet höjd 49, 33x33 cm.

Slitage, repor och skav- och stötmärken på träet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 730