SPEGEL, 1800-tal.

2228635. SPEGEL, 1800-tal.

Träram med pastellage. Krönt av rosett och havre. Höjd 150 centimeter, bredd 90 centimeter.

Skador samt dekordelar saknas. Retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!
2228635. SPEGEL, 1800-tal.

Antal besök: 445