PARTI SILVER, 6 delar, bland annat prisbägare och ljusstake. Total vikt 230 gram.
22285. PARTI SILVER, 6 delar, bland annat prisbägare och ljusstake. Total vikt 230 gram.
Ljusstake, delvis förgylld, GAB, fylld fot, vikt 56 gram.
Bägare, otydliga stämplar.
Skål, KGMG AB.
Hänge i form av kamel.
2 dekorationer i form av hattar, Mexiko.
Högsta höjd ca 8,5 cm.
Bägare, otydliga stämplar.
Skål, KGMG AB.
Hänge i form av kamel.
Högsta höjd ca 8,5 cm.