KONSTGLAS, 2 delar, troligen Monika Backström, osignerade.

222799. KONSTGLAS, 2 delar, troligen Monika Backström, osignerade.

Ägg.
Höjd ca 8,5 - 18,5 cm.

Nagg, avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ägg.
Höjd ca 8,5 - 18,5 cm.

Nagg, avslag.

Antal besök: 327