KURT EHREFELT. Hamnbild, olja på duk, signerad samt daterad 60.

222766. KURT EHREFELT. Hamnbild, olja på duk, signerad samt daterad 60.

Ca 50 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 50 x 65 cm.

Antal besök: 2 965