BORDSUPPSATS, nysilver och glas, 1900-talets första hälft.

222711. BORDSUPPSATS, nysilver och glas, 1900-talets första hälft.

Höjd 29.5 cm. Diameter 26.5 cm.
Glas med slipad blomsterdekor.

Försilvring med putsskador. Något ojämna fötter/står ojämnt på plan yta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 650