RING, 18k guld med diamanter om tot ca 0,70ct, saknar stämplar.

222687. RING, 18k guld med diamanter om tot ca 0,70ct, saknar stämplar.

Ring 18k guld med totalt 74 mindre diamanter om tot ca 0,70ct.
Saknar stämplar,
Ringstorlek ca 16,5.
Vikt 13 gram.

Bruksslitage. En diamant saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Saknar stämplar,
Ringstorlek ca 16,5.
Vikt 13 gram.

Antal besök: 1 242