MATSALSSKÅP, vitmålat, rokokostil, 1900-talets första hälft.

222681. MATSALSSKÅP, vitmålat, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Längd 130, bredd 61, höjd 215 cm.

Färgslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 735