STRÅLKASTARE, 2 delar, Propan MT. 1900-tal.

222658. STRÅLKASTARE, 2 delar, Propan MT. 1900-tal.

I lådcase med tillhörande utfällbart stativ i aluminium. Lådans mått bredd 49, djup 43, höjd 38 cm.

Slitage, märken, rost, smuts. Ej testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 745