LÅD/SKOMAKARSTOL, 1800-tal.

LÅD/SKOMAKARSTOL, 1800-tal.
222652. LÅD/SKOMAKARSTOL, 1800-tal.

Låda i sits. Bredd 43, sitthöjd 46 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 1 574