FÅTÖLJ skinn, böjträ, Bruno Mathson, 1971, Firma Karl Mathson, Värnamo.

222612. FÅTÖLJ skinn, böjträ, Bruno Mathson, 1971, Firma Karl Mathson, Värnamo.

Karmstol med skinnklädsel, brännstämplad.

Slitage, förekomst av fläckar och bruksspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 975