KONSOLBYRÅ, Louise XV-stil. 1900-tal.

22258. KONSOLBYRÅ, Louise XV-stil. 1900-tal.

I fronten sex små lådor. Fanerat. Längd 80, bredd 35, höjd 79 cm.

Fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerskador.

Antal besök: 1 236