BRUDKRONA, textilblommor, allmoge, 1800-talets slut.

2224863. BRUDKRONA, textilblommor, allmoge, 1800-talets slut.

I kartong.
Pappersklädd stålram med konstgjorda blommor.
Ca 20 cm i diameter.

Bruksslitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

I kartong.
Ca 20 cm i diameter.

Bruksslitage, rost.

Antal besök: 953