MODELLBÅT. Segelskuta tidigt 1900.

2224522. MODELLBÅT. Segelskuta tidigt 1900.

Längd ca 85 cm, höjd ca 110 cm inkl ställ.

Slitage, varit seglad med på 40-talet.
Spricka i skrovet (se bild).

Gör en kostnadsfri värdering!

Spricka i skrovet (se bild).

Antal besök: 854