2224159. soffbord, trä, Kina.
2224159. soffbord, trä, Kina.
Sidobord, trä, Kina. Glaserad träkonstruktion med stagade ben och två mellanliggande nivåer, prydnadsföremål perforerade runt, H.73cm, L.40.5cm, W.30cm.
Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, glasyrslitage, partiella repor och fläckar.