soffbord, trä, Kina.

soffbord, trä, Kina.
2224159. soffbord, trä, Kina.

Sidobord, trä, Kina. Glaserad träkonstruktion med stagade ben och två mellanliggande nivåer, prydnadsföremål perforerade runt, H.73cm, L.40.5cm, W.30cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, glasyrslitage, partiella repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
2224159. soffbord, trä, Kina.

Antal besök: 238