BUSS, trä, 1900-talets mitt.

BUSS, trä, 1900-talets mitt.
222407. BUSS, trä, 1900-talets mitt.

Längd 41 cm, bredd 9 cm, höjd 11 cm.

Bruksslitage, något snedställda framhjul, en fixeringskil till tak skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 705