RESEUR, Frankrike samt ARMBANDSUR, Ryssland, 1900-tal.

222393. RESEUR, Frankrike samt ARMBANDSUR, Ryssland, 1900-tal.

Reseuret i mässing med vit urtavla och dekor av putti. Armbandsuret med svart urtavla samt röd stjärna. Höjd 4-11 cm.

Ej funktionstestade. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 928