HÖGTALARE ett par, Sinus.

HÖGTALARE ett par, Sinus.
2223931. HÖGTALARE ett par, Sinus.

Sinus modell 1, svensktillverkad högtalare med kabinett i palisanderfanér.
Mått: 19,5 x 19,5 cm höjd 39 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 2 016