MINICYKEL, hopfällbar, Crescent, 1900-tal.

2223918. MINICYKEL, hopfällbar, Crescent, 1900-tal.

Längd ca 155 cm.

Rost, slitage, cykelhjul torra.
I behov av översyn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 155 cm.

I behov av översyn.

Antal besök: 2 576