2223831. DATOR, ABC-80. 1970/80-TAL.
Inkl. "Avancerad programmering på ABC 80", förstautgåva 1980-03-17. Samt annan dokumentation.
Tangentbord. 30x39 cm
Skärm 30x40 cm. Djup 33 cm.
Kassettstation medföljer.
Skador, smuts.
Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Nätkabel till datorn saknas.
Tangentbord. 30x39 cm
Skärm 30x40 cm. Djup 33 cm.
Kassettstation medföljer.
Skador, smuts.
Nätkabel till datorn saknas.