ANDERSSON JOHANSSON. KERAMIK, Höganäs, 7 delar, 1930-tal.

222374. ANDERSSON JOHANSSON. KERAMIK, Höganäs, 7 delar, 1930-tal.

Div delar.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Div delar.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 220