ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, omkring 1900-talets mitt.

222370. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, omkring 1900-talets mitt.

Bredd 85, djup ca 78, höjd 91.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 565