SKULPTUR, efter Rodins Tänkaren, 2000-tal.

222362. SKULPTUR, efter Rodins Tänkaren, 2000-tal.

På stensockel, höjd inkl. sockel ca 19 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 656