SILVERFÖREMÅL, 5 delar, tidigt 1900-tal.

2223595. SILVERFÖREMÅL, 5 delar, tidigt 1900-tal.

Bägare, höjd 5,8-10,5 cm.
Vikt 149 gr.

Bruksslitage, den ena bägare med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bägare, höjd 5,8-10,5 cm.
Vikt 149 gr.

Antal besök: 151