PARTI LJUSSTAKAR. 10 delar. Olika modeller. Metall. Bl. a Jens H Qvistgaard. Danmark.

222348. PARTI LJUSSTAKAR. 10 delar. Olika modeller. Metall. Bl. a Jens H Qvistgaard. Danmark.

Ljusstake till 12 ljus. Märkt Dansk Design Denmark IHQ. Jens H Qvistgaard
Ljusstake till 12 ljus. Jens H Qvistgaard för Dansk Designs, Denmark. IHQ.
Ljusstake till 12 ljus. "Paro" Jens H Qvistgaard. Denmark.
Ljusstake till 12 ljus. Märkt Made in Denmark Kronoborg Design.
Ljusstake till 9 ljus. Mässing. Märkt Made in Denmark.
Ljusstake till 8 ljus. Teak och metall. Digsmed 1964 Denmark
Ljusstake till 6 ljus. Märkt Made in Denmark M31.
Ljusstake till12 ljus. Märkt Japan.
Ljusstake till 6 ljus. Omärkt.

Medföljer 6 paket smala ljus i olika färg. Liljeholm, Holmblad. S:t Olov.

Ett paket ljus innehåller endast 3 ljus. Alla paket med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 310