PARTI PORSLIN, 6 delar, figuriner samt vas, Bing & Gröndahl, Royal Copenhagen, 1900-tal.

222333. PARTI PORSLIN, 6 delar, figuriner samt vas, Bing & Gröndahl, Royal Copenhagen, 1900-tal.

5 fåglar höjd 4,5 cm - 11,5 cm.
Vas höjd 10 cm.

Smärre slitage, en vinge med slitage/tillverkningsdefekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas höjd 10 cm.

Antal besök: 513