BRONSSKULPTUR, osignerad, 1800/1900-tal.

22233. BRONSSKULPTUR, osignerad, 1800/1900-tal.

Monterad på stensockel, tot höjd inkl sockel ca 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 344