LOCKURNA, Edgar Böckman, Höganäs, 1920-tal.

222315. LOCKURNA, Edgar Böckman, Höganäs, 1920-tal.

Hänklar på sidan. Höjd 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hänklar på sidan. Höjd 32 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 317