VASER samt SKÅL, 3 delar, glas. Erik Höglund, signerade, Kosta.

222307. VASER samt SKÅL, 3 delar, glas. Erik Höglund, signerade, Kosta.

Orange glasmassa. Höjd vaser 14 - 18 cm. Diameter skål 19 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 495