EN SAMLING AV GLAS MIKROSKOP STUDIE DIABILDER.

2222739. EN SAMLING AV GLAS MIKROSKOP STUDIE DIABILDER.

Mitten av det tjugonde århundradet, som finns i två höst främre kartonger, av G Ryder & Company Ltd.
stämplad bred pil, den första 5 58, den andra 7 61.
Visar patologiska och andra exemplar inklusive hud, ögon och tänder, urinvägar etc..
Cirka 80-100.
Och en glidlåda i trä som innehåller ungefär 80 studentstudiebilder, alla antecknade och med indexkort.

Ej sammansatt.
Inte garanterat.
Som sett.
Askar med stötar, märken & smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cirka 80-100.

Ej sammansatt.
Inte garanterat.
Som sett.

The Auction Hub
Antal besök: 441