LJUSKRONA, glas och smide, Erik Höglund, Boda, 1900-talets mitt.

222260. LJUSKRONA, glas och smide, Erik Höglund, Boda, 1900-talets mitt.

6-armad smides krona med hängen och mittdelar i glas.

Höjd 55 cm, diameter 47 cm.

Bruksslitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 55 cm, diameter 47 cm.

Bruksslitage, rost.

Antal besök: 1 616