DUNLOP CORD, leksak, plåt.

DUNLOP CORD, leksak, plåt.
2222575. DUNLOP CORD, leksak, plåt.

Märkt "T688" på framsida. orange, hjulen märkta "Dunlop Cord".
Längd 19,5.

Bruksslitage, repor, färgbortfall, bucklor. Fungerade ej vid katalogiseringstillfället.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19,5.

Antal besök: 937