MATBORD MED KLAFF, teak med vitmålat underrede, 1900-talets mitt.

222232. MATBORD MED KLAFF, teak med vitmålat underrede, 1900-talets mitt.

Längd 120-170, bredd 75, höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 590