OBSERVATIONSKIKARE, "O-Kikare", Ecr 4534. Tyskland.1930/40-tal.

222215. OBSERVATIONSKIKARE, "O-Kikare", Ecr 4534. Tyskland.1930/40-tal.

Bestående av kikare med sikte samt utfällbar uppställning. Låda med tillhörande kabel för batteriförvaring. Bredd kikare 49, höjd 165 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 4 861