SOFFBORD. Teak. 1950/60-tal.

SOFFBORD. Teak. 1950/60-tal.
222208. SOFFBORD. Teak. 1950/60-tal.

Höjd 56 cm.
Längd 138 cm.
Bredd 53 cm.

Lagning. Benen är omlimmade samt skruvade.
Solblekt.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 56 cm.
Längd 138 cm.
Bredd 53 cm.

Solblekt.
Bruksslitage.

Antal besök: 795