FAT, emalj samt läder, Italien, 1950/60-tal.

222183. FAT, emalj samt läder, Italien, 1950/60-tal.

Längd ca 28 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 28 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 692