MÅRTEN ANDERSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 109/360.

222093. MÅRTEN ANDERSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 109/360.

"Selkroken". Mått 116 x 118 cm.

Minimalt veckmärke på bladets nedre vänstra hörn.

Mårten Andersson (1934–2017)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mårten Andersson (1934–2017)

Antal besök: 886