Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ALFRED COLLIN. Kustlandskap med skepp, olja duk, signerad samt daterad 1918.
222072. ALFRED COLLIN. Kustlandskap med skepp, olja duk, signerad samt daterad 1918.
93 x 129 cm.
Krackelyrer, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
93 x 129 cm.
Krackelyrer, repor.
Auktionshuset Kolonn
2 565