MATSALSGRUPP, 9 delar, engelsk stil, 1900-tal.

222040. MATSALSGRUPP, 9 delar, engelsk stil, 1900-tal.

2 karmstolar samt 6 stolar etikettmärkta Gersnäs.
Bord längd 190 bredd 93 höjd 72 cm + 2 st iläggsskivor á 50 cm.

Slitage, stötmärken, fläckar, stoppning med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 210