JAKTKNIV, björk och läder, Norge. 1900-tal.

222000. JAKTKNIV, björk och läder, Norge. 1900-tal.

Skaft i masurbjörk med intarsia av bl.a ben. Bladlängd 10 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 809